TOUR

Зовнішня реклама — інформація рекламного характеру, яка розміщується на спеціальних тимчасових або стаціонарних конструкціях, на зовнішніх поверхнях споруд, на елементах вуличного обладнання, над проїжджою частиною доріг або на них самих. Зовнішня реклама — один з основних засобів реклами, носії якого розміщуються поза приміщеннями. Зовнішня реклама розрахована на пішоходів, водіїв, пасажирів транспорту, і т.д.

Прайс лист рекламної агенції

Зовнішня реклама

important_devices Маркетинг та реклама в Інтернет

Реклама на інтернет сайтах Закарпаття Компанія Закарпатська правда надає усі види послуг, повязаних із оптимізацією, просуванням та Інтернет-рекламою.

 

  • settings_applications Ефективні вирішення комерційних сайтів
  • zoom_in Пошукова реклама
  • trending_up SEO пошукова оптимізація
  • supervisor_account Реклама в соц. мережах
  • mail_outline E-Mail маркетинг

queue_play_next Реклама на телебаченні та радіо

Реклама на телебаченні та радіо - це і масштаб аудиторії, недосяжний для інших каналів і засобів поширення реклами, і максимальні можливості емоційного впливу на цільові групи. Переваги телевізійної реклами - сполучення у відео-роликах зображення, звуку і динаміки; звертання безпосередньо до почуттів; високий рівень уваги; висока ступінь охоплення.

По охопленню української аудиторії радіо займає почесне друге місце після телебачення, як наслідок орієнтованості рекламодавців на локальні ринки. У кожної радіостанції своя аудиторія, свої програми і свої особливості розміщення реклами. Рекламна агенція повного циклу «Закарпатська правда» пропонує розміщення реклами на всіх радіостанціях Закарпаття.


theaters Виготовлення аудіо - відео продукції

Для реклами на радіо та телебаченні потрібні готові аудіо-відоролики. РА «Закарпатська правда» якісно та креативно створить рекламні тексти та слогани рекламних кампаній та оригінальні сценарії і виготовить радіо- та телеролики, джингли, а також будь-яке звукове оформлення продукту.

 

import_contacts Реклама у пресі

Загалом преса та реклама в пресі, поряд з рекламою на телебаченні, продовжують користуватися величезною популярністю серед рекламодавців. Регіональна преса - місцеві газети і журнали є другим після національних каналів джерелом одержання новин, значно випереджаючи місцеві телеканали і радіостанції .

Інтернет Маркетинг та реклама «Закарпатська Правда» розмістить Вашу реклами у всіх періодичних виданнях Закарпаття!


Прайс лист рекламної агенції

 

 

color_lens Графічний дизайн

Необхідні послуги високопрофесійних дизайнерів - зверніться до нас. Комплексний підхід у проектуванні графічної концепції та дизайну! На сайті Ви знайдете багато цікавого матеріалу по темах: гори, туризм, креатив та креативність, фотографія.

 

 

local_printshop Надання поліграфічних послуг

 

free_breakfast Друк на сувенірній продукції

 

Сувенірна продукція це чудовий бізнес у рекреаційній зоні і ефективний спосіб запам`ятатися клієнту. Сувеніри тривалий час знаходитися в полі зору клієнта чи співробітників нагадуючи про Вас як про бізнес і чудове місце. Даруючи сувенір Ви зміцнюєте сприятливий імідж і позитивне враження від товарів та послуг. Розробимо та втілимо сувенірний ряд для Вашого бізнесу.


Прайс лист рекламної агенції

call тел: +38 095 260 89 88


Рекламна агенція

Маєте запитання пишіть

CAPTCHA  
copyrightTT Advertising -
Рекламное агентство